Autopilot naživo

Olomoucká 306, 753 01 Hranice – CTPark Hranice na Moravě, hala E2 
K Vypichu 1049, 252 19 Rudná u Prahy

Automatizace manipulace přitahuje logistiky i výrobní manažery, kteří stojí před výzvou optimalizace přetížených provozů s nedostatkem obslužných pracovníků.

Odborný seminář Aleše Huška a Jana Faltyse, AUTOPILOT NAŽIVO, ukáže již standardizované postupy a řešení, která jsou připravena pro uplatnění automatizace v manipulačních procesech.

Dostanete konkrétní odpovědi na tyto frekventované otázky:

 • Kdy je správný čas o automatizaci uvažovat,
 • Pro jaký provoz je automatizace doporučována,
 • Jakou formu automatizace zvolit,
 • Jaký je nutný postup projektu a rozfázování příprav,
 • Jaká je součinnost zákazníka,
 • Jaké jsou možnosti financování,
 • Jak funguje servisní podpora,
 • Jaké má TMHCZ zkušenosti a reference,
 • PLUS – společně otestujete Autopilot naživo – což je velice atraktivní část semináře a běžně v praxi téměř nedostupná záležitost. 

 

Ukážeme Vám:

 • Vybavení posledního modelu automatického vozíku SAE160
 • Způsob navigace – rozmístění “reflektorů“,
 • Automatický provoz a návaznosti na manuální provoz (záložní řešení v případě, že AGV není schopen pokračovat v daném procesu automaticky),
 • Bezpečnostní vybavení stroje – manipulační prostor pro AGV,
 • Simulaci propojení T-ONE (Toyota systém) s WMS (simulovaný SOAP řešením),
 • Představíme údržbu a poprodejní servis.
 

Svou problematiku můžete na místě konzultovat s odborníky, kteří všechny projekty s AGV osobně realizovali. Seminář má omezenou kapacitu – nabídneme Vám další termíny.

Seminář je vhodný pro manažery logistiky, výkonné ředitele a manažery provozu.

Program

Čas

Téma

09:00 – 10:00

Představení řešení Autopilot, průběhu projektu, možností financování, referencí

10:00 – 10:20

Přestávka na kávu

10:20 – 11:00

Technická prezentace s demo strojem SAE160

11:00 – 12:00

Názorné příklady různých typů manipulace, dotazy a demo

Váš řečník...

Aleš Hušek

Aleš je zkušený logistik se širokým záběrem odborných znalostí moderní intralogistiky. Pro TMHCZ pracuje již 20 let a vede tým Logistických řešení se specializací na automatizaci a regálové systémy. Je vyhledávaným analytikem, který realizuje systémová řešení manipulace nových i stávajících provozů klientů TMHCZ. S týmem automatizace mají již na svém kontě provozy z oblasti automotive, potravinářství a průmyslové výroby. I díky jemu patří Česká republika mezi přední hráče v použití AGV ve střední a východní Evropě.

Váš řečník...

Jan Faltys

Jan je obchodní specialista v týmu Logistics Solutions a pro práci v TMHCZ se rozhodl v r. 2021. Jeho odborný záběr je automatizace a optimalizace logistických procesů „ lean logistics“. Specializaci na automatizaci si Jan vyprofiloval v předchozích profesích, kde získal do oboru mnoho zkušeností při vývoji i implementaci projektů. 

Registrace na termín v Hranicích na Moravě je již uzavřena.
Stále se však můžete registrovat na druhý termín 24.4.2024 v Rudné u Prahy.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Děkujeme za registraci!

Těšíme se na Vás 10.11. na Autodromu Most

– Tým Toyota Material Handling

Přednášející

Michal Škaloud

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Michal vstoupil do společnosti TMHCZ v r. 2015, odkdy úspěšně zastával pozici manažera pro klíčové zákazníky. Stál u mnoha průlomových obchodních případů a zákaznicky orientovaných logistických řešení napříč portfoliem TMH. Jeho praxe se odvíjela především v technických oborech. Dosavadní úspěchy ho také dovedly k současné erudované pozici produktového manažera pro čelní vozíky značky Toyota.

Přednášející

Josef Hladík

Manažer technické podpory

Josef se věnuje na základě své specializace servisní technické podpoře TMHCZ již od r. 2008. V oblasti přímého poprodejního servisu prošel mnoha dalšími certifikacemi. Pro svou erudovanost od r. 2017 vede tým interních školitelů všech servisních techniků TMHCZ. Josef doplní prezentaci Modulární Li-Iony technickými detaily provozu, servisní a bezpečnostní argumentací Lithium-ionových baterií.

Přednášející

Petr Panáček

Manažer poradenství a tréninku

Ve firmě Petr pracuje od roku 2012, začínal na pozici podpory pro pronájem vozíků. V současné době vede tým a spravuje oblasti: progresivně se rozvíjející oblast Fleet management I_Site, řešení pro bezpečnost provozu zákazníka a školení operátorů manipulační techniky. Ve své prezentaci se zaměří na možnosti fleet managementu pro optimalizaci v oblasti nákladů, produktivity a bezpečnosti, a nabídne nové kombinace služeb pro maximální efekt na straně klienta.

Přednášející

Jan Kohák

Produktový manažer pro skladovou techniku​

Ve společnosti TMHCZ Jan působí od roku 2006 na pozici produktového manažera, kde převzal do své kompetence postupně kompletní sortiment skladové techniky od paletových vozíků až po systémové vozíky VNA. Nezbytnou součástí rozvoje manipulační techniky jsou i nové technologie a tedy i li-ionové baterie. Jan představí nekonvenční přístup Toyoty k řešení li-ionového pohonu, ale i ke konstrukci nových li-ionových vozíků a jak na něm profituje aplikace u klienta.

Přednášející

Zdeněk Karban

Obchodní specialista pro regálová logistická řešení

Zdeněk má velké zkušenosti z regálových aplikací, oboru se věnuje již 20 let. V TMHCZ se specializuje řešení založená na poloautomatickém systému Radioshuttle, nebo na kombinovaná řešení s více regálovými systémy, případně automatizací. Ve své prezentaci na TSA nabídne posluchačům nové řešení, jak intenzifikovat provozní i skladové úložiště zásob s vyšší formou manipulace. Výsledkem je skokově zvýšená efektivita skladového prostoru.

Přednášející

Aleš Hušek

Automation & Racking manažer

Pan Aleš Hušek je zkušený logistik se širokým záběrem odborných znalostí moderní intralogistiky. Pro společnost Toyota Material Handling CZ pracuje 17 let, vede tým Logistických řešení TMHCZ se specializací na automatizaci a regálová řešení. Aleš je vyhledávaný analytik, který realizuje systémová řešení manipulace nových i stávajících provozů klientů TMHCZ. S týmem automatizace mají již na svém kontě provozy z oblasti automotive, potravinářství a průmyslové výroby. I díky jemu patří Česká republika mezi přední hráče v použití AGV ve střední a východní Evropě.