Autopilot naživo

RUDNÁ U PRAHY | 14. ČERVENCE 2022 | OD 9 HODIN

Automatizace manipulace přitahuje logistiky i výrobní manažery, kteří stojí před výzvou optimalizace přetížených provozů s nedostatkem obslužných pracovníků.

Odborný seminář Aleše Huška a Jana Justa, AUTOPILOT NAŽIVO, ukáže již standardizované postupy a řešení, která jsou připravena pro uplatnění automatizace v manipulačních procesech.

Dostanete konkrétní odpovědi na tyto frekventované otázky:

 • Kdy je správný čas o automatizaci uvažovat
 • Pro jaký provoz je automatizace doporučována
 • Jakou formu automatizace zvolit
 • Jaký je nutný postup projektu a rozfázování příprav
 • Jaká je součinnost zákazníka
 • Jaké jsou možnosti financování
 • Jak funguje servisní podpora
 • Jaké má TMHCZ zkušenosti a reference
 • PLUS – společně otestujete Autopilot naživo, což je velice atraktivní část semináře a běžně v praxi téměř nedostupná záležitost. 

 

Ukážeme Vám:

 • vybavení posledního modelu automatického zakladače RAE160,
 • způsob navigace – rozmístění “reflektorů“
 • automatický provoz a návaznosti na manuální provoz (záložní řešení v případě, že AGV není schopen pokračovat v daném procesu automaticky),
 • bezpečnostní vybavení stroje – manipulační prostor pro AGV,
 • simulace propojení T-ONE (Toyota systém) s WMS (simulovaný SOAP řešením)
 • údržba a poprodejní servis.
 

Svou problematiku můžete na místě konzultovat s odborníky, kteří všechny projekty s AGV osobně realizovali. Seminář má omezenou kapacitu – nabídneme Vám další termíny.

V říjnu otevřeme tento seminář i v pobočce TMHCZ Hranice na Moravě.

 

Seminář je vhodný pro manažery logistiky, výkonné ředitele a manažery provozu.

Prohlédněte si také pár fotografií z červnového semináře „Autopilot naživo“, který měl mezi hosty velmi pozitivní odezvu pro svou praktičnost.

 

Akce se bude konat v Rudné u Prahy ve čtvrtek 14. července 2022 od 9 hodin.

Program

Čas

Téma

09:00 – 10:00

Představení řešení Autopilot, průběhu projektu, možností financování, referencí (Aleš Hušek)

10:00 – 10:20

Přestávka na kávu

10:20 – 11:00

Technická prezentace s demo strojem RAE160 (Jan Just)

11:00 – 12:00

Názorné příklady různých typů manipulace, dotazy a demo

Váš řečník...

Aleš Hušek

Aleš je zkušený logistik se širokým záběrem odborných znalostí moderní intralogistiky. Pro TMHCZ pracuje již 18 let a vede tým Logistických řešení se specializací na automatizaci a regálová řešení. Je vyhledávaným analytikem, který realizuje systémová řešení manipulace nových i stávajících provozů klientů TMHCZ. S týmem automatizace mají již na svém kontě provozy z oblasti automotive, potravinářství a průmyslové výroby. I díky jemu patří Česká republika mezi přední hráče v použití AGV ve střední a východní Evropě.

Váš řečník...

Jan Just

Jan je specializací aplikační inženýr v týmu Logistics Solutions a pro práci pro TMHCZ se rozhodl v r. 2014. Jeho odborný záběr je na pomezí vývoje SW a optimalizace logistických procesů „lean logistics“ a také ladění řízení hardwarových AGV. Specializaci na automatizaci si Jan vyprofiloval i v předchozích profesích, kde získal do oboru mnoho zkušeností. Jan doprovází realizaci automatizace po celou dobu nasazení a je zapojen i do poprodejní servisní podpory.

Registrace

Děkujeme za registraci!

Těšíme se na Vás 10.11. na Autodromu Most

– Tým Toyota Material Handling

Přednášející

Michal Škaloud

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Michal Škaloud profile

Lorem Ipsum dolor sit amet.

Přednášející

Josef Hladík

Manažer technické podpory

Josef se věnuje na základě své specializace servisní technické podpoře TMHCZ již od r. 2008. V oblasti přímého poprodejního servisu prošel mnoha dalšími certifikacemi. Pro svou erudovanost od r. 2017 vede tým interních školitelů všech servisních techniků TMHCZ. Josef doplní prezentaci Modulární Li-Iony technickými detaily provozu, servisní a bezpečnostní argumentací Lithium-ionových baterií.

Přednášející

Petr Panáček

Manažer poradenství a tréninku

Ve firmě Petr pracuje od roku 2012, začínal na pozici podpory pro pronájem vozíků. V současné době vede tým a spravuje oblasti: progresivně se rozvíjející oblast Fleet management I_Site, řešení pro bezpečnost provozu zákazníka a školení operátorů manipulační techniky. Ve své prezentaci se zaměří na možnosti fleet managementu pro optimalizaci v oblasti nákladů, produktivity a bezpečnosti, a nabídne nové kombinace služeb pro maximální efekt na straně klienta.

Přednášející

Jan Kohák

Produktový manažer pro skladovou techniku​

Ve společnosti TMHCZ Jan působí od roku 2006 na pozici produktového manažera, kde převzal do své kompetence postupně kompletní sortiment skladové techniky od paletových vozíků až po systémové vozíky VNA. Nezbytnou součástí rozvoje manipulační techniky jsou i nové technologie a tedy i li-ionové baterie. Jan představí nekonvenční přístup Toyoty k řešení li-ionového pohonu, ale i ke konstrukci nových li-ionových vozíků a jak na něm profituje aplikace u klienta.

Přednášející

Zdeněk Karban

Obchodní specialista pro regálová logistická řešení

Zdeněk má velké zkušenosti z regálových aplikací, oboru se věnuje již 20 let. V TMHCZ se specializuje řešení založená na poloautomatickém systému Radioshuttle, nebo na kombinovaná řešení s více regálovými systémy, případně automatizací. Ve své prezentaci na TSA nabídne posluchačům nové řešení, jak intenzifikovat provozní i skladové úložiště zásob s vyšší formou manipulace. Výsledkem je skokově zvýšená efektivita skladového prostoru.

Přednášející

Aleš Hušek

Automation & Racking manažer

Pan Aleš Hušek je zkušený logistik se širokým záběrem odborných znalostí moderní intralogistiky. Pro společnost Toyota Material Handling CZ pracuje 17 let, vede tým Logistických řešení TMHCZ se specializací na automatizaci a regálová řešení. Aleš je vyhledávaný analytik, který realizuje systémová řešení manipulace nových i stávajících provozů klientů TMHCZ. S týmem automatizace mají již na svém kontě provozy z oblasti automotive, potravinářství a průmyslové výroby. I díky jemu patří Česká republika mezi přední hráče v použití AGV ve střední a východní Evropě.