Ochrana chodců v logistickém provozu

8. ONLINE WEBINÁŘ | PREMIÉRA 29. BŘEZNA 2023 | OD 10 HODIN

Tento webinář poskytne logistickým a bezpečnostním manažerům inspiraci, jak výrazně posílit OCHRANU CHODCŮ. Téma je velice zajímavé, prezentace vedoucího externích školitelů Jana Kříže a jeho hosta – specialisty na produkty firmy Acure – Blaxtair, p. Hniličky – představí moderní technologie umělé inteligence v logistických provozech zaměřené ELIMINACI STŘETU MANIPULAČNÍ TECHNIKY S CHODCI.

Silná koaktivita mezi stroji a chodci na logistických pracovištích vyvolává vysoké riziko kolizí. Lidský faktor je složka, kterou je třeba vzít v úvahu a připravit se na rizika. Řidič může být ostražitý, vždy však existují nebezpečí: mrtvé úhly za vozidlem, rozptýlení, únava, návštěvníci… Zranění osob není v našem hodnotovém systému přijatelné a tedy nejvyšší prioritou je bezpečnost na pracovišti.
Cílem společnosti Acure – Blaxtair bylo najít řešení, které by nás přiblížilo k nulové nehodovosti.

Věříme, že Vás výklad a demonstrace zaujme. Antikolizní novinka Blaxtair Origin je instalována na čelních vozících Toyota Traigo 48V a Traigo 80V, připravena pro otestování buď ve Vašem provozu, nebo s odborným výkladem u nás v TMHCZ, v Rudné. Užijte si webinář a předvedení aplikace umělé inteligence pro ochranu osob a v  případě dalších otázek nebo zájmu o TESTACI antikolizního systému BLAXTAIR-ORIGIN můžete využít email skolitele@cz.toyota-industries.eu.

Webinář se bude konat ve středu 29. března 2023 od 10 hodin.

Obecné informace o webináři

Agenda:

 • Představení složek produktu Blaxtair Origin (kamery, AI rozhraní, palubní screen, signalizace, nastavení zpomalení)
 • Ovladatelnost a funkčnost, vliv na výkon operátora
 • Aplikace zařízení Blaxtair Origin na manipulační techniku
 • Unikátní benefity moderní technologií AI
 • Ekonomické efekty a reference
 • Praktické ukázky

Seminář je vhodný pro:

 • Manažery logistiky
 • Manažery provozu
 • Manažery bezpečnosti

Datum a čas konání:

 • Datum: 29.3.2023
 • Čas: 10:00
 • Délka: 30 minut
 • Webinář je zdarma
Váš řečník...

Jan Kříž

Pracuje v oboru manipulační techniky od roku 2003. Svou kariéru u společnosti TMHCZ započal v roce 2014. Jan je jednoznačně odborně způsobilým managerem v prevenci rizik v oblasti BOZP, dlouholetým a zkušeným instruktorem s kvalifikací zkušebního komisaře obsluh manipulačních vozíků. Je přesvědčen o osobní zodpovědnosti manipulantů za bezpečnost, k čemuž vede pouze cesta přes vzdělání a prověřenou kompetenci. Jak důsledná výchova obsluh, tak identifikace rizik vede k vytvoření bezpečného prostředí při provozu manipulačních vozíků našich zákazníků.

Host...

Martin Hnilička

Jednatel AS INDUSTRIAL s.r.o.

Premiéra 29. března v 10.00

Děkujeme za registraci!

Těšíme se na Vás 10.11. na Autodromu Most

– Tým Toyota Material Handling

Přednášející

Michal Škaloud

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Michal vstoupil do společnosti TMHCZ v r. 2015, odkdy úspěšně zastával pozici manažera pro klíčové zákazníky. Stál u mnoha průlomových obchodních případů a zákaznicky orientovaných logistických řešení napříč portfoliem TMH. Jeho praxe se odvíjela především v technických oborech. Dosavadní úspěchy ho také dovedly k současné erudované pozici produktového manažera pro čelní vozíky značky Toyota.

Přednášející

Josef Hladík

Manažer technické podpory

Josef se věnuje na základě své specializace servisní technické podpoře TMHCZ již od r. 2008. V oblasti přímého poprodejního servisu prošel mnoha dalšími certifikacemi. Pro svou erudovanost od r. 2017 vede tým interních školitelů všech servisních techniků TMHCZ. Josef doplní prezentaci Modulární Li-Iony technickými detaily provozu, servisní a bezpečnostní argumentací Lithium-ionových baterií.

Přednášející

Petr Panáček

Manažer poradenství a tréninku

Ve firmě Petr pracuje od roku 2012, začínal na pozici podpory pro pronájem vozíků. V současné době vede tým a spravuje oblasti: progresivně se rozvíjející oblast Fleet management I_Site, řešení pro bezpečnost provozu zákazníka a školení operátorů manipulační techniky. Ve své prezentaci se zaměří na možnosti fleet managementu pro optimalizaci v oblasti nákladů, produktivity a bezpečnosti, a nabídne nové kombinace služeb pro maximální efekt na straně klienta.

Přednášející

Jan Kohák

Produktový manažer pro skladovou techniku​

Ve společnosti TMHCZ Jan působí od roku 2006 na pozici produktového manažera, kde převzal do své kompetence postupně kompletní sortiment skladové techniky od paletových vozíků až po systémové vozíky VNA. Nezbytnou součástí rozvoje manipulační techniky jsou i nové technologie a tedy i li-ionové baterie. Jan představí nekonvenční přístup Toyoty k řešení li-ionového pohonu, ale i ke konstrukci nových li-ionových vozíků a jak na něm profituje aplikace u klienta.

Přednášející

Zdeněk Karban

Obchodní specialista pro regálová logistická řešení

Zdeněk má velké zkušenosti z regálových aplikací, oboru se věnuje již 20 let. V TMHCZ se specializuje řešení založená na poloautomatickém systému Radioshuttle, nebo na kombinovaná řešení s více regálovými systémy, případně automatizací. Ve své prezentaci na TSA nabídne posluchačům nové řešení, jak intenzifikovat provozní i skladové úložiště zásob s vyšší formou manipulace. Výsledkem je skokově zvýšená efektivita skladového prostoru.

Přednášející

Aleš Hušek

Automation & Racking manažer

Pan Aleš Hušek je zkušený logistik se širokým záběrem odborných znalostí moderní intralogistiky. Pro společnost Toyota Material Handling CZ pracuje 17 let, vede tým Logistických řešení TMHCZ se specializací na automatizaci a regálová řešení. Aleš je vyhledávaný analytik, který realizuje systémová řešení manipulace nových i stávajících provozů klientů TMHCZ. S týmem automatizace mají již na svém kontě provozy z oblasti automotive, potravinářství a průmyslové výroby. I díky jemu patří Česká republika mezi přední hráče v použití AGV ve střední a východní Evropě.