Zvýšení efektivnosti a kapacity stávajících skladů

1. ONLINE WEBINÁŘ | 24.ÚNORA 2021 | OD 14 HODIN

Při navrhování logistických aplikací se soustředíme na maximální efektivnost úložiště materiálu nebo zboží, ať je to přímo ve výrobě nebo ve skladu. Nový prostor otevřela dělená logistika dle druhu zásob, kde část uložení a manipulace může být založena na poloautomatickém systému Radioshuttle, v kombinaci s více regálovými systémy, popřípadě s automatizací. 

Radioshuttle umožňuje vysokohustotní skladování s maximálním počtem paletových pozic. Cílem komplexního řešení a architektury logistiky našich klientů je vždy intenzifikace úložiště zásob, a navíc vždy s využitím vyšších forem manipulace. Srovnání různých přístupů s exaktními výpočty nabídne odborný webinář Zdeňka Karbana.

Během hlavního bloku webináře získáte nové informace a na závěr zodpovíme Vaše dotazy.

Webinář se bude konat ve středu 24. února 2021 od 14 hodin.

Obecné informace o webináři

Agenda:

 • Zaměření na ekonomickou i výkonnostní efektivitu
 • Přehled dostupných konceptů a jejich finanční návratnost
 • Ovlivňující faktory a přístup firmy
 • Dostupnost řešení z hlediska času
 • Reference

Seminář je vhodný pro:

 • Manažery logistiky
 • Výkonné ředitele
 • Manažery provozu

Datum a čas konání:

 • Datum: 24.2.2021
 • Čas: 14:00
 • Délka: 40 minut + dotazy
 • Seminář je zdarma
Váš řečník...

Zdeněk Karban

Zdeněk má velké zkušenosti z regálových aplikací, oboru se věnuje již 20 let. V TMHCZ se specializuje řešení založená na poloautomatickém systému Radioshuttle, nebo na kombinovaná řešení s více regálovými systémy, případně automatizací. Ve svém webináři nabídne posluchačům nové řešení, jak intenzifikovat provozní i skladové úložiště zásob s vyšší formou manipulace. Výsledkem je skokově zvýšená efektivita skladového prostoru.

Zaregistrujte se na webinář

Litujeme, registrace je již uzavřená.

Přednášející

Michal Škaloud

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Michal Škaloud profile

Lorem Ipsum dolor sit amet.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

Přednášející

Josef Hladík

Manažer technické podpory

Josef se věnuje na základě své specializace servisní technické podpoře TMHCZ již od r. 2008. V oblasti přímého poprodejního servisu prošel mnoha dalšími certifikacemi. Pro svou erudovanost od r. 2017 vede tým interních školitelů všech servisních techniků TMHCZ. Josef doplní prezentaci Modulární Li-Iony technickými detaily provozu, servisní a bezpečnostní argumentací Lithium-ionových baterií.

Přednášející

Petr Panáček

Manažer poradenství a tréninku

Ve firmě Petr pracuje od roku 2012, začínal na pozici podpory pro pronájem vozíků. V současné době vede tým a spravuje oblasti: progresivně se rozvíjející oblast Fleet management I_Site, řešení pro bezpečnost provozu zákazníka a školení operátorů manipulační techniky. Ve své prezentaci se zaměří na možnosti fleet managementu pro optimalizaci v oblasti nákladů, produktivity a bezpečnosti, a nabídne nové kombinace služeb pro maximální efekt na straně klienta.

Přednášející

Jan Kohák

Produktový manažer pro skladovou techniku​

Ve společnosti TMHCZ Jan působí od roku 2006 na pozici produktového manažera, kde převzal do své kompetence postupně kompletní sortiment skladové techniky od paletových vozíků až po systémové vozíky VNA. Nezbytnou součástí rozvoje manipulační techniky jsou i nové technologie a tedy i li-ionové baterie. Jan představí nekonvenční přístup Toyoty k řešení li-ionového pohonu, ale i ke konstrukci nových li-ionových vozíků a jak na něm profituje aplikace u klienta.

Přednášející

Zdeněk Karban

Obchodní specialista pro regálová logistická řešení

Zdeněk má velké zkušenosti z regálových aplikací, oboru se věnuje již 20 let. V TMHCZ se specializuje řešení založená na poloautomatickém systému Radioshuttle, nebo na kombinovaná řešení s více regálovými systémy, případně automatizací. Ve své prezentaci na TSA nabídne posluchačům nové řešení, jak intenzifikovat provozní i skladové úložiště zásob s vyšší formou manipulace. Výsledkem je skokově zvýšená efektivita skladového prostoru.

Přednášející

Aleš Hušek

Automation & Racking manažer

Pan Aleš Hušek je zkušený logistik se širokým záběrem odborných znalostí moderní intralogistiky. Pro společnost Toyota Material Handling CZ pracuje 17 let, vede tým Logistických řešení TMHCZ se specializací na automatizaci a regálová řešení. Aleš je vyhledávaný analytik, který realizuje systémová řešení manipulace nových i stávajících provozů klientů TMHCZ. S týmem automatizace mají již na svém kontě provozy z oblasti automotive, potravinářství a průmyslové výroby. I díky jemu patří Česká republika mezi přední hráče v použití AGV ve střední a východní Evropě.