Progresivní technologie
TMHCZ

Manipulační technika vybavená progresivními technologiemi

Vodíkový pohon

Vodíkové palivové články jsou výhodné pro rozsáhlé nebo komplexní flotily manipulační techniky, pracující ve více směnách. Hodí se také tam, kde musí vozíky pracovat v chladném prostředí, kde je dostupná již existující vodíková infrastruktura a kde se používá více typů vozidel – protože je lze všechny tankovat z jedné čerpací stanice. Doplnění paliva trvá jen několik málo minut (obvykle hovoříme o 3 min.), navíc palivové články mají vysokou energetickou hustotu a dodají ze stejného objemu více energie. Vodík je bezpečný, se snadnou přepravou a manipulací. 

Automatizace

Náš přístup k automatizované manipulaci s materiálem vychází ze štíhlého myšlení. Automatizace manipulace přitahuje logistiky i výrobní manažery, kteří stojí před výzvou optimalizace přetížených provozů s nedostatkem obslužných pracovníků. 

Radioshuttle

Systém BT Radioshuttle společnosti Toyota Material Handling je vyspělé řešení vysokohustotního skladování, které umožňuje využít až 85% dostupného prostoru bez kompromisů v produktivitě. Je založeno na konceptu dálkově ovládaných satelitních vozíků pracujících ve skladovacích „tunelech“. Toto řešení přináší jednoduchou, efektivní a spolehlivou manipulaci s paletami v regálovém systému a ovládání jediným tlačítkem. Ačkoli se nejedná o novinku v manipulaci, využití tohoto systému nabízí stále nová řešení – ať již ve smyslu intenzifikace prostoru v kombinaci s klasickými regálovými úložišti nebo v návaznosti na AGV provozy. 

Bezpečnost

Posilování bezpečnosti v logistickém provozu je základní povinností provozovatele. Jak ovšem zajistit celou řadu neuralgických bodů v běžném denním provozu intralogistiky?
Je jasné, že společným jmenovatelem je prevence. Jádro leží vždy v analýze rizik a následném individuálním přístupu k odlišným rizikům. Naším společným cílem je dosáhnutí nulové úrazovosti.

Registrovat se na individuální konzultaci

Individuální konzultaci vč. demo vozíku s palivovým článkem je možné naplánovat kdykoli po dohodě s produktovým manažerem Michalem Škaloudem, a to až do 31.5.2023.

Ostatní konzultace – automatizace, vysokohustotní skladování, bezpečnost – jsou bez omezení.
Vyplňte prosím formulář, budeme Vás kontaktovat.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Děkujeme za registraci!

Těšíme se na Vás 10.11. na Autodromu Most

– Tým Toyota Material Handling

Přednášející

Michal Škaloud

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Michal vstoupil do společnosti TMHCZ v r. 2015, odkdy úspěšně zastával pozici manažera pro klíčové zákazníky. Stál u mnoha průlomových obchodních případů a zákaznicky orientovaných logistických řešení napříč portfoliem TMH. Jeho praxe se odvíjela především v technických oborech. Dosavadní úspěchy ho také dovedly k současné erudované pozici produktového manažera pro čelní vozíky značky Toyota.

Přednášející

Josef Hladík

Manažer technické podpory

Josef se věnuje na základě své specializace servisní technické podpoře TMHCZ již od r. 2008. V oblasti přímého poprodejního servisu prošel mnoha dalšími certifikacemi. Pro svou erudovanost od r. 2017 vede tým interních školitelů všech servisních techniků TMHCZ. Josef doplní prezentaci Modulární Li-Iony technickými detaily provozu, servisní a bezpečnostní argumentací Lithium-ionových baterií.

Přednášející

Petr Panáček

Manažer poradenství a tréninku

Ve firmě Petr pracuje od roku 2012, začínal na pozici podpory pro pronájem vozíků. V současné době vede tým a spravuje oblasti: progresivně se rozvíjející oblast Fleet management I_Site, řešení pro bezpečnost provozu zákazníka a školení operátorů manipulační techniky. Ve své prezentaci se zaměří na možnosti fleet managementu pro optimalizaci v oblasti nákladů, produktivity a bezpečnosti, a nabídne nové kombinace služeb pro maximální efekt na straně klienta.

Přednášející

Jan Kohák

Produktový manažer pro skladovou techniku​

Ve společnosti TMHCZ Jan působí od roku 2006 na pozici produktového manažera, kde převzal do své kompetence postupně kompletní sortiment skladové techniky od paletových vozíků až po systémové vozíky VNA. Nezbytnou součástí rozvoje manipulační techniky jsou i nové technologie a tedy i li-ionové baterie. Jan představí nekonvenční přístup Toyoty k řešení li-ionového pohonu, ale i ke konstrukci nových li-ionových vozíků a jak na něm profituje aplikace u klienta.

Přednášející

Zdeněk Karban

Obchodní specialista pro regálová logistická řešení

Zdeněk má velké zkušenosti z regálových aplikací, oboru se věnuje již 20 let. V TMHCZ se specializuje řešení založená na poloautomatickém systému Radioshuttle, nebo na kombinovaná řešení s více regálovými systémy, případně automatizací. Ve své prezentaci na TSA nabídne posluchačům nové řešení, jak intenzifikovat provozní i skladové úložiště zásob s vyšší formou manipulace. Výsledkem je skokově zvýšená efektivita skladového prostoru.

Přednášející

Aleš Hušek

Automation & Racking manažer

Pan Aleš Hušek je zkušený logistik se širokým záběrem odborných znalostí moderní intralogistiky. Pro společnost Toyota Material Handling CZ pracuje 17 let, vede tým Logistických řešení TMHCZ se specializací na automatizaci a regálová řešení. Aleš je vyhledávaný analytik, který realizuje systémová řešení manipulace nových i stávajících provozů klientů TMHCZ. S týmem automatizace mají již na svém kontě provozy z oblasti automotive, potravinářství a průmyslové výroby. I díky jemu patří Česká republika mezi přední hráče v použití AGV ve střední a východní Evropě.